PRZEBIEG REZERWACJI

Łącznie dysponujemy 50 miejscami noclegowymi. Przed rezerwacją prosimy o upewnienie się, że mamy jeszcze wolne miejsca w wybranym terminie. Nr tel.: +48 (22) 635 01 15 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rezerwacja miejsc noclegowych w EDSM prowadzona jest według następujących zasad - grupy złożone, z co najmniej 5 osób składają przed planowanych przybyciem zamówienie (pismo rezerwacyjne, wzór poniżej) podając:


- nazwę i adres szkoły lub organizatora
- liczbę i płeć uczestników
- nazwisko i imię oraz dane kontaktowe kierownika wycieczki/osoby upoważnionej
- czas pobytu w EDSM
- dzień i godzinę przybycia.

  • po uzyskaniu zgody na proponowany termin kierownik grupy zobowiązany jest potwierdzić w umówionym terminie aktualność zamówienia i danych w piśmie rezerwacyjnym
  • opłaty za noclegi pobierane są według cen obowiązujących w dniu przyjazdu - gotówką lub kartą płatniczą
  • opłata za nocleg za pomocą przelewu bankowego może nastąpić tylko po uprzednim dostarczeniu podania o zapłatę przelewem
  • najpóźniej w dniu przyjazdu kierownik grupy zobowiązany jest dostarczyć wypełnioną listę uczestników (wzór poniżej)

UWAGA: Dla bezpieczeństwa Państwa rezerwacji prosimy o wyznaczenie w piśmie rezerwującym tylko jednej osoby kontaktowej (kierownika wycieczki), która będzie upoważniona do kontaktu z EDSM w sprawie szczegółów pobytu. Informujemy, że zmiany w rezerwacji zgłaszane przez inne osoby nie będą brane pod uwagę.

 

NIEZBĘDNE DOKUMENTY

Pismo rezerwujące  (.docx)

Lista grupy (.doc)