AKTUALIZACJA z dn. 1.09.2018:

Możliwy jest dojazd do EDSM wszystkimi autobusami, zgodnie z rozkładami jazdy sprzed remontu. Wjazd w ul. Długą od strony pl. Krasińskich jest niedostępny dla samochodów do dn. 22.09.2018

 

AKTUALIZACJA z dn. 1.08.2018:

Od dn. 5.08 do 1.09.2018 zamknięte będzie skrzyżowanie ul. Długiej z ul. Miodową. Aktualnie ze względu na brak informacji o organizacji ruchu w tym okresie, prosimy o telefon do recepcji (22 635 01 15) w celu uzyskania bieżących informacji o możliwych drogach dojazdu do EDSM.

 

AKTUALIZACJA z dn. 6.06.2018:

Remont pl. Krasińskich nadal jest w toku, a utrudnienia opisane poniżej pozostają bez zmian. Planowany termin zakończenia remontu to połowa lipca br.

**

AKTUALIZACJA z dn. 22.03.2018:

Od 26 marca remont placu Krasińskich i ul. Miodowej wchodzi w kolejny etap - zamknięcia ul. Miodowej. Przez ok. dwa miesiące dojazd do EDSM będzie możliwy tylko ul. Długą (pod koniec remontu, również skrzyżowanie z ul. Długą będzie czasowo wyłączane z ruchu). Na pieszo można do nas będzie dotrzeć ul. Długą oraz od ul. Śwętojerskiej (przejście za Sądem Najwyższym) lub od ul. Freta/Kilińskiego od strony Starego Miasta.

Więcej informacji: na stronie Infoulice.

***

Od 11 marca br. planowany jest kolejny etap remontu sąsiadującego z EDSM Placu Krasińskich. Ze względu na czasowe zamknięcie placu, a także w kolejnych tygodniach ulicy Miodowej i okolicznych skrzyżowań, dotarcie do naszego schroniska może być znacznie utrudnione. Swoje trasy zmienią także autobusy kursujące przez plac i zatrzymujące się najbliżej EDSM. Więcej o planowanych utrudnieniach na stronie Infoulice.

W związku z tym doradzamy następujące trasy dotarcia do EDSM:

- komunikacją miejską:

metrem do stacji Ratusz Arsenał lub autobusem do Placu Bankowego, następnie pieszo ok. 300m ulicą Długą lub trasami objazdowymi autobusów: sprawdź aktualne trasy dojazdu na www.jakdojade.pl albo www.ztm.waw.pl

- samochodem:

dojazd autem może być znacznie utrudniony po 25 marca, w trakcie zamknięcia skrzyżowania ul. Długiej i Miodowej

Zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją w celu uzyskania informacji o aktualnych trasach dojazdu: 22 635 01 15 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przepraszamy za niedogodności!