Z przyjemnością informujemy że Europejski Dom Spotkań Młodzieży otrzymał akredytację organizacji wysyłającej, koordynującej, przyjmującej  w ramach Wolontariatu Europejskiego.
Oznacza to, że do 31 grudnia 2020 mamy możliwość wesprzeć młode osoby, które chcą wziąć udział w projektach Wolontariatu Europejskiego w różnych organizacjach z krajów Unii Europejskiej i innych krajów partnerskich UE.
Jednocześnie otrzymaliśmy trzyletnią możliwość realizacji projektów Wolontariatu Europejskiego, czyli przyjmowania i angażowania w działalność EDSM wolontariuszy z krajów Unii Europejskiej i innych krajów partnerskich UE.
Wolontariat Europejski to niesamowita możliwość kontaktu z ludźmi z różnych państw, poznania ich kultur i tradycji! To możliwość samorozwoju oraz otwarcia na nowe doświadczenia! W końcu to niesamowita okazja podróży!

Więcej informacji  o Wolontariacie Europejskim TUTAJ

Kontakt z naszym koordynatorem ds. projektów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 22 635 01 15.

Nasz profil w Europejskim Portalu Młodzieżowym

TUTAJ sprawdzisz nad czym obecnie pracujemy i jakie projekty proponujemy.

 

Kliknij obraz żeby zobaczyć większy

certyfikatevs