W piątek 21 lipca 2017r. grupa uczestników wymiany młodzieżowej „We are all equal in creativity” (1 – 9 września, Faenza, Włochy) spotkała się w EDSM żeby omówić szczegóły organizacyjne wymiany, a także poznać się bliżej. Na Skype stroną konferencji był jeden z uczestników który aktualnie znajduje się w Kanadzie. Spotkaniu towarzyszyła lekka, przyjacielska atmosfera, uczestnicy już planują jak wypełnić pracę domową przed wymianą młodzieżową związaną z przygotowaniem informacji o przykładach integracji w Polsce. Także w jak kreatywny sposób przedstawić swój kraj na tradycyjnym wieczorze kultur podczas wymiany.

Spodziewamy się że grupa będzie godnie reprezentować EDSM na wymianie młodzieżowej we Włoszech i wróci pełna pozytywnych wrażeń i nowych umiejętności.

 

Więcej o projekcie:

Europejski Dom Spotkań Młodzieży jest partnerem projektu wymiany młodzieżowej ERASMUS+ „We are all equal in creativity”

Celem projektu jest zainspirowanie młodych ludzi w działaniach na rzecz pozytywnych zmian, a także wzmacnianie ich samorozwoju poprzez kreatywność. Wymiana młodzieżowa jest poświęcona wartościom europejskim, tolerancji wobec innych kultur oraz  prawom człowieka (prawo do wypowiedzi w szczególności).

Wymiana młodzieżowa odbędzie się w dniach 1-9 września 2017 roku w mieście Faenza, Włochy

 

 

 

 

Dzieje się w EDSM

Media And Youth. Where is the truth?

27-07-2017

Русскоязычный молодежный обмен в Молдове, ищем участников из Польши!  Требования 18 - 25 лет и интерес к СМИ в Польше. Заявки принимаются до 1 сентября!

Czytaj więcej

Wizyta przygotowawcza projektu

27-07-2017

Zakończyliśmy wizytę przygotowawczą projektu "Explore common roots for not being rude"

Czytaj więcej

We are all equal in creativity - poznajemy się

26-07-2017

Relacja ze spotkania przygotowawczego uczestników projektu.

Czytaj więcej

Szukamy uczestników projektu!

29-06-2017

Call for participants:  “Explore common roots for not being rude” Dołącz do wymiany młodzieżowej! Warszawa, 3-10 września 2017.  

Czytaj więcej